Manažer logistiky

Rádi přijmeme do našeho týmu Managera Logistiky pro dlouhodobou spolupráci.

Budete se věnovat rozvoji našeho Logistického týmu jak v Čechách tak na Slovensku.

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj logistického týmu v CZ a SK

  • Koordinace efektivního plánování rozvozových tras
  • Správa překladových center
  • Nastavení nového efektivního modelu interní logistiky pro celou naši společnost

  • Trvalá optimalizace nákladů spojených s logistikou

  • Výběr a komunikace s externími dopravními společnostmi

Požadavky na Vaše schopnosti a dovednosti:

  • Praxe v logistice minimálně 3 roky na manažerské pozici
  • Místo výkonu práce min. 4 dny týdně na centrále ve Svitavách
  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Řidičské oprávnění B

Zbyšek Novotný

personalista ProSpánek

Dobrý den,

jmenuji se Zbyšek Novotný a společně projdeme prvními kroky výběrového řízení společnosti ProSpánek. Vše pak završí osobním setkáním.

Těšíme se na Vás!

Síť specializovaných prodejen ProSpánek je rozšířená po celé České republice, Slovensku, Polsku i Maďarsku a stále se rozrůstá. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní, pohodlný a zdravý spánek díky produktům renomovaných českých i světoznámých značek a díky péči našich poradců.

Tak co? Zaujali jsme Vás? Více informacemi už Vás zatěžovat nebudeme, ale rádi Vám vše zodpovíme na výběrovém řízení. Zašlete nám Váš osobní životopis s fotografií a motivační dopis a my Vás budeme dále kontaktovat.

Práce na hlavní pracovní poměr