Specialista/ka zákaznického centra

Přidejte se k nám a pomáhejte ProSpánku v expanzi na čtyřech evropských trzích!

• Jsme největší řetězec ve střední a východní Evropě specializovaný na zdravý spánek
• Můžeme se pochlubit nejen těmi nejlepšími produkty na světě určenými pro zdravý spánek, ale také nejodbornějšími poradci v segmentu
• Tržby 850 milionů Kč, více než 110 prodejen ve 4 státech

Díky této expanzi hledáme do našeho týmu nové kolegy, kteří s námi chtějí sdílet naši filozofii a chtějí pracovat pro lídra na trhu ve svém oboru.

ProSpanek_logo_claim_1200x1200

Zbyšek Novotný

personalista ProSpánek

Dobrý den,

jmenuji se Zbyšek Novotný a společně projdeme prvními kroky výběrového řízení společnosti ProSpánek. Vše pak završí osobní setkání s regionálními manažery.

Těšíme se na Vás!

Co nabízíme:

  • Práci v dynamickém prostředí české obchodní firmy
  • Silné zázemí stabilní společnosti
  • Postupné zaškolování a po zapracování možnost práce formou home office
  • Pravidelnou měsíční mzdu a možnost neomezených bonusů ke mzdě
  • Pracovní dobu, která je skvělá pro matky s dětmi (7 hodin/den), volné víkendy
  • Příjemná atmosféra na pracovišti
  • Moderní a příjemné prostředí v blízkosti autobusového nádraží
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment ProSpánku
  • Příspěvek na stravování

Požadované dovednosti

  • Přirozené komunikační schopnosti
  • Znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • Schopnost a ochotu učit se
  • Samostatnost a pečlivost
  • Zodpovědnost
  • Pozitivní přístup

Náplň práce

  • Komunikace s našimi zákazníky
  • Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení
  • Řešení požadavků zákazníků
  • Vytváření nabídek a objednávek
  • Vystupování a přístup k práci jsou pro nás důležitější než předchozí zkušenosti. Do práce Vás budeme postupně zaškolovat od prvního dne.

Pokud jste přesvědčený/á, že je to práce pro Vás, určitě nám zašlete svůj životopis.

Pokud něco neumíš nevadí, pokud umíš něco navíc taky nevadí. Prostě se budeme těšit na naši spolupráci.

Práce na hlavní pracovní poměr